Афіцыйны сайт

Графік прыёму грамадзян

Должность

ФИО

Дни приема

Время приема

Старшыня

 

Карповiч М.К.

другая і чацвёртая серада месяца

8.00 - 13.00

 

3 паверх

кабiнет  38

т.53 40 01

Першы намеснік старшыні

Клiмук М.В.

другая і пятая серада месяца

8.00 – 13.00

 

2 паверх

кабiнет 16а

т.52 22 18

Намеснік старшыні

Пранюк В.Ф.

чацвёртая серада месяца

 

8.00 - 13.00

 

3 паверх

 кабiнет 39

 т.53 40 40

Намеснік старшыні

Мiкавоз Я.В.

трэцяя

серада месяца

8.00 - 13.00

 

2 паверх

кабiнет 28

т.53 40 06

Намеснік старшыні

Нявера В.I.

трэцяя

серада месяца

8.00 - 13.00

 

3 паверх

кабiнет  37

т.53 40 02

 

Кіраўнік спраў

Юч I.I.

першая серада месяца

 

8.00 – 13.00

 

3 паверх

кабинет 41

т.53 40 07

Начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы

Голубева С.Г.

пятнiца

8.00 – 13.00

 

3 паверх

кабiнет 34

т.52 43 66

Начальнік юрыдычнага аддзела

Вiнкель А.I.

першая, трэцяя серада месяца

8.00 – 13.00

 

3 паверх

кабiнет  43

т. 52 49 77

 

Начальнік аддзела па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб

Бянкевiч I.А.

першая, трэцяя серада месяца

8.00 – 13.00

 

1 паверх

кабiнет  6

т. 53 40 21

 

Начальнік упраўлення справамі

Сянько М.А.

аўторак, пятніца

8.00 – 13.00

 

3 паверх

кабiнет  33

т. 53 40 22

 

Начальнік аддзела архітэктуры

і будаўніцтва

Пятаева А.Г.

аўторак

8.00 - 13.00

 

2 паверх

кабiнет 27

т. 52 44 64

 

Начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі

Мацук М.В.

серада

8.00 – 13.00

 

2 паверх

кабiнет 26

т. 53 40 28

 

Начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму

Кадлубай А.У.

пятница

8.00 – 13.00

 

4 паверх

кабiнет 52

т. 52 24 11

 

Начальнік фінансавага аддзела

Тананушка Л.В.

серада

8.00 – 13.00

 

4 паверх

кабiнет  67

т. 53 40 45

Начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

Рабец I.Г.

серада

8.00 – 13.00

 

4 паверх

кабiнет 61

т. 52 54 20

 

Начальнік упраўлення па працы занятасці і сацыяльнай абароне

Мiмiш А.М.

аўторак, пятніца

8.00 – 13.00

 

г.Ліда, вул.Камсамольская, 14

2 паверх, кабiнет  1

т.52 77 55

 

Начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага стану

Малышка Н.К.

аўторак

8.00 – 13.00

 

г.Лiда, вул. Мiцкевiча, 5

2 паверх, кабiнет 4

т.62 64 65

 

Начальнік землеўпарадкавальнай службы

Нурыева А.З.

чацвер

8.00 – 13.00

 

г.Лiда

вул.Чапаева,19

1 паверх, кабiнет  40

т.52 22 35

Начальнік аддзела гандлю і паслуг

Усанiна А.У.

аўторак

8.00 – 13.00

 

2 паверх

кабiнет 24

т. 53 40 15

 

Начальнік аддзела эканомікі

Гурчын А.М.

 

 

серада

 

8.00 – 13.00

 

2 паверх

кабiнет  15

т.52 86 35